Zrychlení počítače

Zrychlení počítače – Vdechněte vašemu PC nový život

optimalizace

Zrychlení počítače – Vdechněte vašemu PC nový život

Ztrácí váš počítač po letech používání výkon? Vězte, že se nejedná o nic neobvyklého, tato situace totiž potká dříve či později opravdu každé PC. To ovšem neznamená, že byste hned měli běžet do obchodu pro nový stolní počítač nebo notebook, rozhodně prvně stojí za zvážení jeho oprava zaměřená na optimalizaci výkonu. Zrychlení počítače sice lze provést vlastnoručně pomocí specializovaných softwarových programů, nicméně ty ne vždy fungují a občas se stane, že váš počítač dokonce ještě zpomalí. Proto je mnohem lepší vaše PC svěřit do rukou profesionálů z IT Ostrava a využít služby Optimalizace výkonu a oprava PC

Co všechno je součástí služby Optimalizace výkonu a oprava PC? 

Nejprve provedeme důkladnou diagnostiku, abychom zjistili, co přesně je s vaším počítačem v nepořádku. Jakmile to zjistíme, začneme s jeho opravou s cílem z něj znovu udělat stroj, který vám bude poskytovat dostatečný výkon pro jeho plnohodnotné používání. Konkrétně tato optimalizace výkonu zahrnuje například odstranění nepotřebných programů, které nepoužíváte a jež PC zbytečně zpomalují či provedení všech nezbytných softwarových aktualizací. Dále zahrnuje i úpravy, které citelně zrychlí start operačního systému. 

Součástí této služby je rovněž kontrola zabezpečení a jeho následné vylepšení. Častokráte se totiž stává, že počítač zpomaluje v důsledku zavirování. S tím je však konec, neboť naši technicky zdatní pracovníci odhalí všechny bezpečnostní chyby a během pár minut vás jich zbaví. Shrnuto podtrženo i ze starého počítače se zásluhou zásahu profesionálů může opět stát výkonný stroj – netřeba tak utrácet za nové PC. Tuto službu navíc nemusíte využívat pouze u starších počítačů, nesmírně důležitá je též prevence. Proto je dobré čas od času, ideálně pravidelně v rozmezí 6-12 měsíců, nechat takto zkontrolovat a zrychlit i novější PC. 

Optimalizace výkonu a oprava PC na dálku? S IT Ostrava je to možné! 

Ti, kteří rádi šetří svůj čas, případně nejsou z Ostravy a jejího blízkého okolí, pak mohou využít možnosti optimalizace na dálku, kterou provádíme prostřednictvím bezplatného programu TeamViewer. Díky němu jsme vám schopni opravit a zrychlit PC, aniž byste se museli vzdát pohodlí vašeho domova. V neposlední řadě jsme si vědomi, že optimalizace výkonu PC je složitý a komplexní proces, a proto vám nabízíme i poradenství v této oblasti. Jmenovitě vám poradíme třeba to, jak udržovat PC ve správné kondici nebo jak upgradovat jednotlivé komponenty, aby váš počítač v budoucnu nepřicházel o výkon. 

To vše samozřejmě v ceně, která začíná už na 590 Kč (včetně DPH). Cenově se tedy jedná o velice zajímavou nabídku, vezmeme-li v potaz, že vám tato služba garantující zrychlení počítače, zlepšení zabezpečení a řadu cenných rad ušetří tisíce korun za nákup nového PC. Detaily textu

Co si o tom myslíte vy?

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *